Konkurs

Na dobry początek tygodnia mamy dla Was konkurs, w którym do ygrania jest bezpłatny pkiet startowy na 4. Mróz Śrem Półmaraton. Bieg odbędzie się już w najbliższą sobotę!!

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – 4. Mróz Śrem  Półmaraton” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygrywają pierwsza osoba, którzy przesle poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie Zwycięzca i nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

„Czy trasa 4. Mróz Śrem Półmaraton posiada atest?”