Wielkie odliczanie do 4. Mróz Śrem Półmaratonu

Już za kilka dni – 6 czerwca o godzinie 9:00 rozpocznie się 4. Mróz Śrem Półmaraton w Śremie. W obecnej chwili na liście startowej jest już ponad 650 opłaconych zawodników.

Na uczestników śremskiego biegu czekać będą bogate pakiety startowe, w których znajdą się: sportowa czapka z daszkiem, napój izotoniczny, butelka składana, jabłko, baton, bon na posiłek regeneracyjny (makaron), bon na piwo bezalkoholowe oraz bon o wartości 100 zł na zakup obuwia w sklepbiegacza.pl.

torby

Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie wyjątkowy pamiątkowy medal.

medale

Zapraszamy wszystkich, który jeszcze nie zaplanowali sobie pierwszego czerwcowego weekendu do zapisów na nasz bieg. 4. Mróz Śrem Półmaraton odbywa się w tym samym czasie co święto naszego miasta. Dni Śremu odbędą się w Parku im. Powstańców Wlkp., w dniach 6-7 czerwca. Główne gwiazdy, które zobaczymy na scenie w tym roku to zespoły Piersi oraz IRA.

Zachęcamy wszystkich przyjezdnych biegaczy do tego aby zostali u nas do niedzieli i przyłączyli się do zabawy. Dla wszystkich biegaczy, którzy zechcieliby skorzystać z ekskluzywnej bazy noclegowej usytuowanej w sercu naszego miasta niedaleko miejsca gdzie odbywać się będą „Dni Śremu”, przygotowano specjalną zniżkę za okazaniem numeru startowego.

Wszelkie szczegóły dotyczące biegu znajdziecie na www.polmaraton.srem.pl