Konkurs do złapania pakiet startowy na Zielonka Ultra Maraton!!

Zielonka Ultra Maraton odbędzie się już 20 czerwca na terenie Puszczy Zielonki. Otrzymaliśmy od Organizatora biegu bezpłatny pakiet startowy dla naszych czytelników!!

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsca się zmarnowały!!

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – Zielonka Ultra Maraton” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie wygrywają pierwsza osoba, którzy przeslą poprawną odpowiedź na poniższe pytanie. Nagrodę może zrealizować wyłącznie Zwycięzca i nie może ona zostać przekazana innej osobie. Wypłaty ekwiwalentu pieniężnego nie są dopuszczalne.

„W którym roku utworzono Arboretum Leśne w Zielonce, gdzie przebiegać będą min. zawodnicy trasy długiej 75 km?”