Koniec zapisów na Wings for Life!!

We wtorek 28 kwietnia, o godzinie 13:00, zamknięta zostanie możliwość rejestracji internetowej za pośrednictwem strony www.wingsforlifeworldrun.com.

Tu znajdziesz więcej informacji – zobacz, jak było w ubiegłym roku i weź udział

Link do rejestracji: registration.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/poznan/registration

Jeśli nie możesz być z nami 3 maja w Poznaniu, masz szansę dołączyć do biegu będąc w każdym innym miejscu w Polsce i na świecie. Dzięki aplikacji Wings for Life World Run, możesz pobiec w światowym biegu niezależnie, gdzie będziesz. Zarejestruj się do aplikacji Wings for Life World Run na Selfie Run przed 28 kwietnia do godziny 11:00 czasu UTC (godzina 13:00 czasu polskiego), przekazując 15 euro na rzecz fundacji Wings for Life, a dołączysz do globalnej społeczności Wings for Life World Run!

Jak to działa?

3 maja o 13:00 – dokładnie w tym samym momencie, w którym we wszystkich lokalizacjach rozpocznie się druga edycja Wings for Life World Run – aplikacja Wings for Life World Run wystartuje automatycznie, a ty zrobisz pierwszy krok we własnym Wings for Life World Run Selfie Run. Wirtualny samochód pościgowy zacznie cię gonić po 30 minutach.  Dzięki aplikacji dowiesz się, kiedy samochód pościgowy zacznie się zbliżać. Czas na trasie i mijające kilometry umili Ci oficjalna stacja radiowa.

Aplikację Wings for Life World Run jest dostępna za darmo, pobierz i potrenuj ucieczkę przed wirtualnym Samochodem Pościgowym.

Ściągnij aplikację na iPhone i iPad: bit.ly/WorldRunAPPiOS

Ściągnij aplikację na urządzenie z systemem Android: bit.ly/WorldRunAPPAndroid