Wiemy jak będą wyglądały medale na 11 Maniackiej Dziesiątce!!

Organizowana przez poznański Klub Biegacza MANIAC jedna z największych w kraju imprez biegowych na 10 km zbliża się wielkimi krokami !

W marcu wszystkie drogi prowadzić będą na 11 Maniacką Dziesiątkę i w takiej też koncepcji zaprojektowany został medal. Każdego roku z wielką starannością i pomysłowością medal Maniackiej Dziesiątki wzbogaca kolekcje medali uczestników biegu. Ważnym elementem jest również motto zawarte każdego roku na rewersie. W tegorocznej edycji motto będzie brzmiało: „Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie”

Wszystko wskazuje na to, że będzie to wielkie święto biegania, któremu towarzyszyć będą wielkie sportowe emocje. Na starcie stanie 4000 uczestników a wśród nich zeszłoroczny zwycięzca i rekordzista trasy Kenijczyk Joel Maina MWANGI (29:09).

Aby pomóc biegaczom uzyskać życiowe rekordy organizatorzy zapewnią na trasie 5 zespołów muzycznych (ostatni piąty zespół będzie grał na 9 kilometrze).

Zapisy rozeszły się w zaledwie 3 dni ale jeszcze do 28 lutego jest możliwość przepisania numeru startowego od osoby, która z różnych względów nie może pobiec.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Start 14 marca 2015 o godz. 12:00 z ul. Abpa Baraniaka.