Poznaj Poznań Nocą po raz 4 już jutro!!

Uwaga to będą najtrudniejsze z dotychczasowych zawodów rozgrywanych w ramach cyklu Poznaj Poznań Nocą!! Dlaczego? Ponieważ bieg rozegrany zostanie w lesie, gdzie nie ma osiedlowych latarni, nie zapomnijcie o tym jadąc jutro do Dębiny 🙂

Najbliższy – 4 bieg cyklu Poznaj Poznań Nocą odbędzie się już jutro na terenie lasku miejskiego Dębina! Centrum zawodów zlokalizowane jest na świeżym powietrzu w pobliżu leśniczówki przy Stawach Dębińskich. Start w formie interwałowej, tzn. zawodnicy startują na trasę w odstępach czasowych, w minucie startowej przydzielonej przez organizatora, zaplanowany jest na godzinę 19.00.

Będzie to bieg bardziej wymagający i zdecydowanie inny od tych wcześniejszych z cyklu Poznaj Poznań. W terenie zamiast osiedlowych lamp i bloków będzie las i ogarniająca wszystko ciemność z tego względu każdy zawodnik powinien zaopatrzyć się w czołówkę.

Jeśli nie zdążyliście zgłosić się na bieg przez formularz, to na miejscu w centrum zawodów będzie możliwość zapisania się. Opłata startowa w dniu biegu wynosić będzie 15 zł.

Na uczestników czekają 3 trasy sportowe różniące się poziomem trudności oraz długością – ELITA, ŚREDNIACY, POCZĄTKUJĄCY oraz trasa rekreacyjna OPEN w której możecie pokonać trasę w grupie znajomych.

Na naszej stronie biegu znajdziecie teoretyczne podstawy do biegów na orientację – czyli najważniejsze kwestie, z którymi warto zapoznać się przed biegiem poznajpoznan.com/podstawy-bno

punkt 1 ppn 3