Dziś zorganizowaliśmy dla naszych czytelników trening siłowy, który poprowadził osobiście Artur Kujawiński

Trening zorganizowaliśmy na poznańskiej Cytadeli. Uczestniczyło w nim ponad 20 osób, które przyjechały mimo padającego deszczu, który o godzinie 10:00 już nam nie towarzyszył.

Po kilku słowach wstępu przeszliśmy do rozgrzewki w truchcie, a następnie do rozciągania, które przygotowało nasze mięśnie do ciężkiej pracy. Trening zasadniczy został przez Artura podzielony na dwie części, pierwszą stanowiły podbiegi, które wykonywaliśmy w różnych kombinacja. Drugim etapem była pętla Gladiator. Jest to schowane miejsce na cytadeli, które Artur wykorzystał i stworzył na nim pętle licząca około 350 metrów. Jest ona niezwykle wymagające i składa się z dwóch dużych podbiegów i zbiegów. Zrobienie trzech rund wyciągnęło z wszystkich resztki sił 🙂 Na koniec uczestnicy zostali poczęstowani napojami izotonicznymi, które ufundował sklep Garmin24.pl, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone popołudnie w miłym i wesołym towarzystwie, ale przede wszystkim dziękujemy Arturowi Kujawińskiem za poświęcony czas, przygotowany trening oraz wiele cennych rad 🙂

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiaj: LINK

Uczestnicy wyglądali na zadowolonych i zmęczonych po treningu. Trafiają już do nas pierwsze opinie, że trening się podobał i że chętnie znów będą uczestniczyć w podobnych treningach.

Dziękujemy za wszystkie opinie, postaramy się przygotować kolejny trening już w lutym, więcej szczegółów podamy na naszym profilu FB/poznanbiega