4000 startujących w 11 Maniackiej Dziesiątce!

Limit uczestników w tegorocznej edycji Maniackiej Dziesiątki wynosił 3500 miejsc startowych, został wypełniony zaledwie po 4 dniach od momentu ruszenia grudniowych zapisów. Do organizatora biegu Klubu Biegacza Maniac wpłynęło wiele próśb i zapytań o dodatkowe miejsca startowe.

Mamy bardzo dobrą wiadomość ! Na prośbę biegaczy i biegaczek zwiększony został limit uczestników o dodatkowe 500 miejsc.

Po zwiększeniu limit 11 Maniackiej Dziesiątki wynosi 4000 osób + zaproszona elita, przedstawiciele sponsorów i zaproszeni goście.

Dodatkowe zapisy ruszą 11 stycznia 2015 o godzinie 11:00

Bieg Maniacka Dziesiątka to jeden z najszybszych i jeden z największych biegów ulicznych na 10 km w Polsce. W Poznaniu w ramach Maniackiej Dziesiątki gościliśmy olimpijczyków i uczestników Mistrzostw Świata.

Aktualne rekordy Maniackiej Dziesiątki, wśród mężczyzn uzyskał Kenijczyk Joel Maina Mwangi 29:09, a wśród kobiet uczestniczka Igrzysk Olimpijskich Katarzyna Kowalska 32:43. W tym roku organizatorzy otrzymali zapytania od managerów zawodników kadry Maroka, którzy chcieliby pobić poznański rekord trasy. Zapowiada się edycja pełna emocji. Zapisy na biegi dziecięce , które również dynamicznie się rozwijają w ramach Maniackiej Dziesiątki rozpoczną się 1 lutego.

Zapraszamy serdecznie na stronę biegu www.maniacka.kbmaniac.pl