Już połowa numerów startowych na 8 Poznań Półmaraton ma swojego właściciela!!

Od 15 grudnia trwają zapisy na największy wielkopolski bieg, czyli Poznań Półmaraton, limit uczestników wyznaczony przez Organizatora to 8500 biegaczy. Po dwóch tygodniach na liście startowej jest już ponad 4700 nazwisk osób, które opłaciły swój udział!!

Już dziś można z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidywać nowy rekord frekwencji na poznańskim półmaratonie. Ubiegłoroczny wynik 6655 osób, które pokonały trasę biegu, wydaje się łatwy do pobicia.

Ciekawe kiedy skończą się numery startowe i obudza się śpiochy 🙂

8 Poznań Półmaraton to nowa trasa, chodź to chyba za dużo powiedziane, linia startu zastanie cofnięta w dół ulicy Baraniaka, co skutkuje niższym punktem startu. Największą zmianą jest dodanie agrafki na Dolnej Wildzie i ominięcie rejonu ul. Mostowej. Ta zmiana, akurat to świetny pomysł, co prawda agrafka to nic fajnego, ale ominięcie Mostowej to ominięcie miejsca, w którym bardzo dużo uczestników biegu skracało trasę, co zostawiamy bez komentarza ……

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem kilku spotkań przed 8 Poznań Półmaratonem, na które możemy zaprosić trenerów, doświadczonych biegaczy i może nawet samego Dyrektora Półmaratonu, pytanie tylko czy byłyby chętne osoby do udziału w takich spotkaniach?

Czy chcielibyście uczestniczyć w spotkaniach, które pomogą Wam się lepiej przygotować do 8 Poznań Półmaratonu?

  • Tak (82%, 55 głosów)
  • Nie (18%, 12 głosów)

Ilość oddanych głosów: 67

Na Wasze głosy czekamy do: 07/01/2015 @ 22:26

Loading ... Loading ...