To już naprawdę ostatnia szansa!!

Dziś jest ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń do 15 Poznań Maratonu!! Opłata startowa wynosi 200 zł.

W tym roku biegacze otrzymają w pakietach koszulki techniczne oraz plecaki, a na mecie będą czekały bardzo ładne i wyjątkowe medale. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są tutaj: Zapisy 15 Poznań Maraton Obecnie na liście startowej znajduje się już ponad 7000 nazwisk osób, które zgłosiły swój udział i opłaciły start. Wygląda na to, że w Poznaniu kolejny rok z rzędu padnie rekord frekwencji. A tak prezentuje się medal:

medal 15 PM

Do maratonu zostało nie dużo czasu, już za tydzień w piątek startują targi Poznań Sport Fair, na których będziemy odbierać pakiety startowe. Na targach zachęcamy Was do odwiedzenie kilku stoisk:

Asics – można będzie przeprowadzić badanie stóp, które przeprowadzą specjaliści ze sklepu Świat Biegacza, porozmawiać np z Jerzym Skarżyńskim oraz Arkadiuszem Gardzielewskim, czy po prostu kupić brakujące rzeczy lub buty.

Garmin24.pl – można obejrzeć nowinki, ale nie tylko, na stoisku będą dostępne do obejrzenia opaski fitness Vivofit, które możecie wygrać w naszej akcji motywacyjnej do 15 Poznań Maratonu.

Sportslab.pl & Runners World – można zobaczyć jak wygląda badanie wydolnościowe, co z niego wynika, ale również bezpłatnie sprawdzić skład masy ciała. Będzie taka możliwość również przed i po maratonie. Będą również przyjmowane zgłoszenia na barania wydolnościowe.

Torq Polska – na tym stoisku będzie możliwość porozmawiania ze specami od żeli oraz o specjalnych shakech, które znacznie przyspieszają regenerację po bieganiu, zwłaszcza długim takim jakim jest maraton.

Jak widać na spocie, niektórzy są już gotowi n start  😉