Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich

W sobotę 8 listopada odbędzie się 2 bieg cyklu Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich.

Uczestnicy biegu głównego mają do wyboru dystans 5 km, 10 km, lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Bieg rozgrywany jest na trudnej pętli 5 km, której trasa dwa razy prowadzi na szczyt Dziewiczej Góry – najwyższego wzniesienia Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Bieg główny startuje o godzinie 11.00.

Przed biegiem głównym od godziny 9.30 startują biegi dziecięce i młodzieżowe na 3 dystansach, od 500 m, do 1500m.

Centrum zawodów zlokalizowane jest w budynkach Nadleśnictwa Łopuchówko przy parkingu leśnym pod Dziewiczą Górą.
Trasa w całości prowadzi leśnymi ścieżkami. Liczne zbiegi i podbiegi powodują, że jest to trudny bieg zarówno technicznie jak i fizycznie.

Regulamin, formularz zgłoszeń oraz pozostałe informacje na stronie zawodów www.dziewiczagorabiega.pl

Organizator biegu ufundował 2 pakiety startowe dla pierwszej Pani i pierwszego Pana, którzy poprawnie odpowiedzą na jedno proste pytanie!!

Zasady konkursu:

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość przyjazdu i wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich” oraz podpisać odpowiedź własnym imieniem i nazwiskiem.

W konkursie do wygrania są 2 pakiety startowe dla pierwszej Pani i pierwszego Pana, którzy jako pierwsi przyślą poprawną odpowiedź na pytanie:

„Jaką wysokość ma Dziewicza Góra, na która uczestnicy biegu wbiegają dwukrotnie na pętli biegowej?”

Wszystkim biorącym udział życzymy powodzenia :)