Pierwsza Nocna Lotto Maniacka Piątka – nowa wyjątkowa impreza sprawdziła się :)

nocnabannerwww3

Nowa formuła i nowa impreza biegowa w Poznaniu stworzona przez poznańską grupę biegową KB MANIAC POZNAŃ, przeszła z sukcesem do historii. W rytmach dj oraz przy efektach świetlnych z odblaskowymi numerami startowymi blisko 450 uczestników z całej Wielkopolski wystartowało w pierwszej edycji Nocnego Biegu Lotto Maniacka Piątka. Formuła sprawdziła się, zgromadziła licznych kibiców nawet tak późną wieczorową porą (start odbył się o 22:00) a na atestowanej trasie mimo zaplanowanych ciemności padło wiele wartościowych wyników. Po biegu uczestnicy mieli okazję na poczęstunek oraz integrację w rytmie muzyki i ogniska.

Zwycięzcą pierwszej edycji NOCNY BIEG LOTTO MANIACKA PIĄTKA został Bartosz Majorczyk z Grodziskiego Klubu Biegacza/ GRZEŚ- DACH ze świetnym czasem 15:34, tuż za nim przybiegł Patryk Łukaszewski z klubu Cross Warszawa (15:41). Trzecie miejsce zajął Krzysztof Bartkiewicz z Maratonypolskie.pl TEAM (16:08). Wśród dekorowanych mężczyzn znaleźli się: Maciej Muślewski ze Sklepbiegacza.pl (4m) oraz Maciej Łucyk z Maratończyk Poznań/Intersport Team (5m).

Wśród pań triumfowała Karolina Kotkowska z Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie.PL TEAM z czasem 21:03. Na drugim miejscu przybiegła Anna Jarczyńska z Mosiny 21:21, trzecia uplasowała się Agnieszka Tyll z Poznania z czasem 22:00, a wśród nagradzanej piątki mieliśmy przyjemność nagrodzić jeszcze Małgorzatę Czubińską (4m) z Poznania oraz Dorotę Przybylak z Jasina (5m).