KONKURS do wygrania pakiet startowy na II Bieg Nadziei – Środa Wielkopolska

logo II Bieg Nadziei Sroda WLKPMamy jeden bezpłatny pakiet startowy na II Bieg Nadziei – Środa Wielkopolska!!

W związku z tym ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest właśnie ten pakiet, bieg odbędzie się 7 czerwca w Środzie WLKP.

Do udziału w konkursie zapraszamy naszych czytelników, którzy w dniu biegu mają czas oraz możliwość przyjazdu do Środy WLKP i wystartowania w biegu. Są osobami pełnoletnimi i nie zgłosiły się na bieg. Odpowiedzi od osób zgłoszonych i obecnych na liście startowej nie biorą udziału w konkursie.

Zanim prześlecie zgłoszenie na konkurs sprawdźcie 2 razy, czy na pewno w tym terminie będziecie mogli wystartować, szkoda żeby miejsce się zmarnowało!!

Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać droga mailowa poprawną odpowiedź na pytanie, które znajduje się poniżej. Odpowiedź należy przesłać na adres: kontakt@poznanbiega.pl w tytule maila należy wpisać „Konkurs – II Bieg Nadziei – Środa Wielkopolska” oraz podpisać odpowiedź imieniem i nazwiskiem.

W konkursie do wygrania jest jeden bezpłatny pakiet startowy na bieg II Bieg Nadziei – Środa Wielkopolska i wygra go osoba, która jako dziwiąta prześle poprawną odpowiedź na pytanie:

„Czy wyniki biegu „II Bieg Nadziei” są zaliczane do GP WLKP w biegach ulicznych na 10 km?”

Na poprawne odpowiedzi czekamy tylko dzisiaj!!