Podsumowanie cylu Biegirusalka.pl

biegirusalkaW minioną niedzielę 09-03-2014 miała miejsce ostatnia edycja biegów EuroInwestRun Biegi nad Rusałką, kończąca cykl trzech biegów na dystansie 5km. Bardzo ładna pogoda, sprawiła że na starcie zgromadziła się rekordowa frekwencja zawodników. Sprzyjająca aura i dobre warunki terenowe spowodowały, że zwycięzca cyklu Szymon Belgrau poprawił swój poprzedni wynik i jednocześnie ustanowił nowy rekord trasy czas 16:09.
Wyniki trzeciej ostatniej edycji kształtowały się następująco:

Wśród kobiet zwyciężyła Angelika Stefańska (19:55) przed Marią Sundberg (20:24) oraz Gabrielą Maryką Trzepacz (21:37).

Wśród mężczyzn zwyciężył Szymon Belgrau (16:09), przed Dariuszem Jankowiskim (16:28) i Miłoszem Popko (16:54).

Razem z dorosłymi startowały również dzieci, które z ogromnymi uśmiechami wbiegły na metę, o to ich rezultaty:
Miejsce pierwsze Mateusz Orywał (05:03), przed Tymoteuszem Jarosz (05:28) i Adamem Frański (05:53).
Największą furorę zrobiły startujące w asyście opiekunów Lena Kasica i Wilma Sundberg.
W klasyfikacji generalnej liczni byli zawodnicy którzy kuończyli minimum 2 biegi z trzech, uwzględnione zostały dwa najlepsze wyniki, w przypadku startu we wszystkich edycjach.
Na mecie na każdego z zawodników czekała droźdzówka i ciepła herbata. W oczekiwaniu na dekorację zwycięzców całego cyklu rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez zaprzyjaźnionych sponsorów.
Wyniki ostatniego biegu jak i klasyfikacji generalnej całego cyklu są dostęne na stronie zawodów: LINK
Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, zapraszamy do galerii. LINK
Wśród uczestników było prawie dwadzieścia osób, które startowały we wszystkich trzech edycjach. Do klasyfikacji generalnej brani byli zawodnicy, którzy ukończyli dwa z trzech biegów. Wśród zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych zostały rozdane statuetki. Ponadto trzeba dodać, że najlepszym zawodnikiem wśród panów był Szymon Belgrau, wygrywając dwa biegi, natomiast wśród pań Gabriela Maryka Trzepacz. Zdjęcia z biegów oraz wszelkie inne szczegółowe informacje dostępne są na: https://plus.google.com/+BiegirusalkaPlPoznan/ oraz na stronie www.biegirusalka.pl