Koniec cyklu zBiegiemNatury

logo zbiegiemnaturyRelacja Marcina z wczorajszego bigu:

Wczoraj odbyła się finałowa edycja imprezy biegowej Z Biegiem Natury, był to szósty bieg i zarazem ostatni kończący cały cykl. Bardzo ładna pogoda, trasa bez błota, spowodowała, że padały bardzo dobre rezultaty, dodać trzeba również, że zawodnicy walczyli o jak najlepsze miejsce na mecie, które mogło przeważyć na to aby stanąć na na pudle w kategorii wiekowej. Do klasyfikacji końcowej liczyły się cztery najlepsze rezultaty, z sześciu biegów. Na starcie jak już nas to nie zdziwiło stanęło blisko 700 zawodników. Z bardzo dobrym czasem zwyciężył Maik Mateusz 14:41 poprawijąc rekord trasy, przed Marcinem Kęsy i Szrama Dariuszem, w śród kobiet na pierwszym miejscu pojawiła się Cieślak Agnieszka z czasem 18:00, przed Anus Mileną i Sobańską Małgorzatą która już wcześniej zapewniła sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, podobnie jak Nowicki Sebastian który we wczorajszych zawodach nie startował.

Oficjalne zakończenie całego cyklu odbędzie się 3 kwietnia w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa start o godzinie 18:00, gdzie zostaną wręczone nagrody dla najlepszych 5 biegaczy i biegaczek w klasyfikacji generalnej i miejsca 1 – 3 w kategoriach wiekowych. Najmłodsi zawodnicy którzy dzielnie uczestniczą w zmaganiach biegowych przed biegiem głównym równie zostaną udekorowani i zbiorą niemałą liczbę braw. Jednocześnie swoje pamiątkowe medale będą mogli odebrać, wszyscy zawodnicy którzy ukończyli 4 biegi z 6, którym również należą się duże gratulacje.