Drugi bieg w ramach cyklu Malta Ski Endu Winter Run już za nami

Endu Winter Run2 - logoDziś na poznańskiej Malcie odbył się bieg Malta Ski Endu Winter Run, jest to drugi z planowanych trzech biegów wokół jeziora Maltańskiego. Zawodnicy mieli do pokonania dwa lub trzy okrążenia w zależności od wcześniejszego wyboru.

Organizatorzy wyciągnęli wnioski z pierwszej edycji i zadbali o rozładowanie kolejki przy biurze zawodów, której dzisiaj praktycznie nie było. Każdy spokojnie mógł odebrać swój numer startowy i bez stresów przygotowywał się do startu.

W pakietach biegacze otrzymali bardzo fajne koszulki techniczne, które podobnie jak w pierwszym biegu były w jaskrawym kolorze.

Pogoda było niemal doskonała do biegania ale nie tylko do biegania, ponieważ nad Maltą było dziś sporo spacerujących. Trzeba przyznać, że Organizatorzy świetnie poradzili sobie z zabezpieczeniem trasy. Szczególne uznanie należy się dla Pana, który pilnował trasy w miejscu wbiegania na teren mety toru regatowego.

Na trasie działał jeden punkt z napojami, który bardzo sprawnie zaopatrywał biegaczy w picie. Spora ilość Wolontariuszy świetnie radziła sobie z powierzonym zadaniem. Na mecie każdy szybko otrzymywał medal i mógł zaspokoić pragnienie oraz zjeść banana i czekoladę. Medale prezentuję się następująco:

Endu Winter Run II (1)_PoznanBiega_pl

Dziś również praktycznie nie było kolejek po herbatę i poczęstunek dla biegaczy. Widać, że Organizatorzy wyciągnęli wnioski z pierwszej edycji i wprowadzili je w życie, dzięki czemu dzisiejszy bieg był przygotowany na jeszcze wyższym poziomie nic pierwsza edycja. Z pewnością trzeci bieg będzie równie udany jak wcześniejsze i już dziś warto sobie zaplanować start w Malta Ski Endu Winter Run III, który odbędzie się 8 marca.

Oto kilka zdjęć z dzisiejszego biegu:

[nggallery id=68]