Ostatnie wolne numery na Maniacką Dziesiątkę

[singlepic id=81 w=320 h=240 float=left]Jubileuszowa X Maniacka Dziesiątka odbędzie się 15 marca 2014 roku o godzinie 12:00. Już blisko 2700 osób zapisało się na największą dziesiątkę w Wielkopolsce. Co roku w marcu do Poznania ściągają amatorzy biegania jak i zawodowcy. Na szybkiej trasie osiągane są wybitne wyniki jak chociażby czas 32:43 olimpijki Katarzyny Kowalskiej z 2011 oraz tegoroczny czas 29:23 Szymona Kulki. Organizatorem jest poznański Klub Biegacza „MANIAC”, który organizuje bieg już po raz dziesiąty.

Limit 3000 uczestników zmniejsza się w błyskawicznym tempie i po 4 tygodniach od uruchomienia zapisów zostało zaledwie 300 wolnych miejsc.

Zapisy na bieg prowadzone są tutaj: Zapisy na Maniacką Dziesiątkę

Organizatorzy myślą również o najmłodszych i dla nich zorganizowane będą biegi na dystansach 100,250,500 i 1000m.
Za swój wysiłek dzieci zostaną nagrodzone pięknymi odlewanymi medalami i upominkami.

bieg dzieciece maniacka

Bieg na 10 km poprowadzony będzie ulicami miasta Poznania z szerokim startem na ulicy Baraniaka i piękną metą na terenie torów regatowych Malta. X Maniacka Dziesiątka otwiera cykl Grand Prix Wielkopolski biegów ulicznych na 10 km.

Doskonała współpraca ze władzami miasta Poznania, służbami medycznymi i zabezpieczenia oraz z Komendą Miejską i Wojewódzką Policji pozwalają na dynamiczny rozwój biegu, który obecnie należy do ścisłej czołówki polskich biegów masowych.

Jeśli planujecie start w X Maniackiej Dziesiątce to macie ostatnią szanse na zapisanie się na bieg oraz opłacenie swojego udziału!!