I Long Cross Triathlon – Dystans Sprint

Zaproszenie na I Long Cross Triathlon

[singlepic id=476 w=200 h=200 float=left]Nie macie jeszcze planów startowych na najbliższy weekend, a posiadacie rower górski i trochę pływacie, jak tak to zapraszam do spróbowania swoich sił w imprezie I Long Cross Triathlon – Dystans Sprint w Ostromęcko w gminie Bierzwnik, 06 Lipca 2013 r. start godzina:12:30.

DYSTANS,TRASA I LIMITY CZASOWE

Pływanie 317 metrów – dwie rundy z prawie że wybiegnięciami i wybiegnięciami z wody. W wyniku tego kibic może często być blisko zawodnika co dodaje widowiskowości konkurencji. Limit czasowy – 15 minut na pływanie.

Rower 15 km – dwie rundy, trasa wiodąca drogami leśnymi, tutaj jeżeli kibic uda się nieco w głąb trasy również może być często blisko zawodnika. Limit czasowy – 1 godzina na pływanie + rower.

Bieg 3,67 km – dwie rundy, trasa wiodąca drogami leśnymi, podoba sytuacja, wchodząc w głąb trasy można mieć często kontakt z zawodnikiem. Limit czasowy – 1 godzina 30 minut na pływanie + rower + bieg.

Ogólnie trasa wiedzie poprzez jedno z najczystszych jezior w Polsce i poprzez piękne, nietknięte i bezludne lasy. Będzie ona bardzo widowiskowa.

Co warte uwagi to bardzo fajne opłaty startowe:

Zawodnicy rocznikowo powyżej lat 23:
-do dnia zawodów do godz.11:00 – 40 złotych

Zawodnicy rocznikowo do lat 23 włącznie:
-do dnia zawodów do godz.11:00 – 30 złotych
Przy ostatnio rozpowszechnionej bardzo komercji triathlonu, za niewielką opłatę, mamy mnóstwo dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Pozostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc, limit startujących zawodników to 70 osób.
Więcej na temat imprezy na stronie: www.longcrosstriathlon.pl

Zapraszam serdecznie, do zobaczenia na trasie zawodów, relacja również na naszym portalu.