GP WLKP w biegach na 10 km

[singlepic id=249 w=620 h=340 float=center]GP Wielkopolski wystartowało już w marcu razem z biegiem IX Maniackiej Dziesiątki i do dnia dzisiejszego odbyło się już 6 z 10 biegów zakwalifikowanych do GP, a na stronie Organizatora do dnia dzisiejszego nie ma klasyfikacji generalnej. Mało tego w zakładce wyniki znajdują się tylko 3 pierwsze biegi.

Wielu z nas biegaczy jest rozczarowanych sposobem prowadzenia GP i brakiem zestawienia osiąganych wyników, a umieszczanie nazwisk zwycięzców większości z nas, amatorów po prostu nie interesuje. Dochodzą nas głosy, że cała organizacja GP jest oceniana dość negatywnie. Dlatego postanowiliśmy porozmawiać z Organizatorem i dowiedzieć się czegoś więcej i sprawdzić jakie są palny.

Udało nam się ustalić, że faktycznie Organizator przyznaje, że doszło do poślizgu z umieszczaniem wyników poszczególnych biegów, obecnie pracuje on nad nadrobieniem zaległości. Natomiast klaryfikacja generalna wszystkich zawodników startujących w biegach zaliczanych do GP WLKP miała być pierwotnie opublikowana na początku drugiej połowy roku. Organizator wziął jednak pod uwagę fakt, że do końca pierwszego półrocza zostanie rozegranych, aż 7 z zaplanowanych 10 biegów i czekanie do lipca z publikacją nie było trafionym pomysłem. Na chwilę obecną udało nam się ustalić, że trwają intensywne pracę nad zestawieniem wszystkich wyników z dotychczasowych 6 biegów, jednak Organizator nie potrafi podać terminu w jakim będą one opublikowane.

Pozostaje mieć nadzieję, że szybko zostanie opublikowana lista z obecną klasyfikacją oraz, że dodawanie kolejnych wyników zajmie mniej czasu niż dotychczas. W przeciwnym razie w przyszłym roku zainteresowanie GP WLKP w biegach na 10 km może być dużo mniejsze.

2 komentarze do GP WLKP w biegach na 10 km

  1. Ponad 4000 pozycji i 130 stron opracowania 😉 Cierpliwość została wynagrodzona i w ciągu godziny będzie zestawienie 😉

    Arti

Komentowanie jest wyłączone.