Ostatni oficjalny trening na 2. Bieg 10 km Szpot Swarzędz za nami!!

[singlepic id=116 w=220 h=140 float=left]Świetna pogoda oraz wspaniała atmosfera, która panowała wśród 40 osób, tak właśnie wyglądał ostatni oficjalny trening przed 2. Biegiem 10 km Szpot Swarzędz, który odbył się w czwartek o godzinie 18:00 przy gimnazjum w Zalasewie. Na początek kilkuminutowa rozgrzewka, którą poprowadził Przemek Walewski, a następnie cała grup ruszyła na przebieżkę w lesie. Cała grupa pokonała ponad 9 km.

Już 12 maja cała grupa stanie na starcie 2. biegu 10 km Szpot Swarzędz. Obecnie na liście startowej jest już ponad 1300 nazwisk. Niewątpliwie magnesem na biegaczy jest specyfika trasy, która jest bardzo szybka, a ostatni kilometr jest z górki co musi przekładać się na szybki finisz.

W dniu biegu już od godziny 11:00 na terenie Pływalni Wodny Raj rozpocznie się wielki festyn rodzinny. W programie festynu zaplanowane są biegi dziecięce z Panem Pikusiem, kiermasz jednośladów ze specjalnymi promocyjnymi cenami, darmowe przejażdżki kucykami, darmowe zjeżdżalnie dla dzieci, stoiska partnerów biegu w tym m.in. Bg Poland, Sklepu Biegacza, Drużyny Szpiku oraz strefa gastronomiczna z potrawami kuchni polskiej oraz lodami i goframi. Organizatorzy przygotowali wiele cennych nagród dla uczestników konkursów. Łączna wartość nagród dla biegaczy oraz uczestników konkursów na festynie wyniesie 45 000 złotych. Festyn potrwa, aż do godziny 16:00. Szczegóły na stronie www.biegi.szpot.pl

Więcej o biegu w naszym kalendarzu: 2. Bieg 10 km Szpot Swarzędz

[singlepic id=337 w=620 h=440 float=center]

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress