Ostatnie dni niższej opłaty startowej

[singlepic id=61 w=320 h=240 float=left]Już za nie całe 4 tygodnie znów wbiegniemy na ulice Rakoniewic w ramach biegu Dycha Drzymały. Ubiegłoroczny debiut był bardzo udany, bieg został nagrodzony wieloma nagrodami i wyróżnieniami przez biegaczy. Organizacja całego biegu była naprawdę bardzo dobra, więc wszystkie pochwały organizator otrzymał słusznie. W tym roku zmieniła się trasa z 3 na 2 pętle, które przebiegają zupełnie inaczej niż poprzednim roku. Trasa została zmodyfikowana na prośbę sporej części osób, które ukończyły bieg i na gorąca dzieliły się wrażeniami z trasy. Fakt wsłuchania się w głosy startujących zasługuje na pochwałę.

Limit w tegorocznej edycji został ustalony na 700 osób, na chwile obecną zapisanych jest już niemal 700 chętnych z czego niecałe 300 osób uiściło już opłatę startową, która do końca tygodnia wynosi 25 zł, później wzrasta do 50 zł, a zgłoszenia są przyjmowane do 30 września i nie będzie możliwości zapisania się w dniu biegu. Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie zostanie podniesiony limit ilości startujących, miejsca wyczerpią się przed 30 września.

Dycha Drzymały to bardzo dobrze zorganizowany bieg, fajny pakiet startowy i co najważniejsze fantastyczna atmosfera, zarówno wśród biegaczy jak i kibiców. Fakt zlokalizowania startu i mety na rynku daje możliwość kibicowania dużej liczbie osób, więc zdecydowanie można mówić o niemal piknikowej czy festynowej atmosferze, która daje świetną zabawę wszystkim obecnym.