Grand Prix Poznań CITY TRAIL – rusza piąta kolejka biegów

W sobotę, 7 lutego nad poznańską Rusałką rozpocznie się piąta kolejka ogólnopolskiego cyklu biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Elektroniczne zapisy do imprezy trwają do końca dnia w środę, 4 lutego.

Do sobotniego biegu można zgłosić się za pomocą elektronicznego formularza – do środy, 4 lutego, do godz. 23:59 na stronie www.citytrail.pl. Osoby, które nie zdążą w tym terminie, mogą dopisać się do listy startowej w dniu zawodów. Wysokość opłaty startowej jest uzależniona od terminu płatności. W przypadku osób, które zapiszą się przez internet najpóźniej do końca dnia w sobotę poprzedzającą bieg opłata wynosi 12,5 zł. Jeśli bieg zostanie opłacony najpóźniej do końca dnia w środę przed imprezą za start trzeba będzie zapłacić 15 zł. W dniu biegu opłata wyniesie 20 zł. Identyczna zasada będzie obowiązywać przed każdym biegiem. Zakończenie cyklu w Poznaniu jest zaplanowane na 7 marca.

Patronat nad Grand Prix CITY TRAIL objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Cykl CITY TRAIL Junior odbywa się przy wsparciu Rzecznika Praw Dziecka.

Szczegółowe informacje o cyklu oraz zapisy znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na oficjalnym profilu akcji na acebook.com/zBiegiemNatury