Już za 10 dni jedziemy do Grodziska na VIII Półmaraton Słowaka!!!

LOGO_CZARNE_POLMARATON_GRODZISKW całej Wielkopolsce znany i ceniony przez wszystkich, którzy choć raz w nim startowali, Grodziski Półmaraton Słowaka odbędzie się już za 10 dni!!

Niestety nie ma już możliwości zgłoszenia się na bieg, w który w tym roku limit wynosił 2500 i tyle szczęśliwców już 8 czerwca opanuje ulice Grodziska Wielkopolskiego.

Tegoroczny już VIII Półmaraton Słowaka odbędzie się na tej samej trasie co w ubiegłym roku, na którą składają się dwie pętle. Na każdej z pętli będą znajdować się trzy punktu odżywcze oraz kurtyny wodne, które z pewnością przy upałach będą bardzo pomocne. Jak co roku z pewnością nie zabraknie kibiców oraz zespołów muzycznych, które będą głośno wspierają biegaczy

Trasa biegu prezentuje się następująco:

W tym roku w pakietach startowych biegacze znajdą wyjątkowe koszulki startowe, które zostały wykonane z materiału typu kol-sport BIOACTIVE-DRY Ap. Jest to dzianina techniczna, „oddychająca”, z jonami srebra. Więcej o technologii wykonania koszulki tutaj: LINK

koszulka meska m

Na mecie biegu na wszystkich będą czekać wyjątkowe medale, nawiązujące do grodziskich zabytków. W poprzednich edycjach na medalu były Ratusz oraz studnia O. Bernarda. Na medalu tegorocznej edycji Grodziskiego Półmaratonu znajduje się Kościół Farny, projekt medalu prezentuje się następująco:

medale grodzisk 2014

Więcej o biegu w naszym kalendarzu: VIII Grodziski Półmaraton Słowaka oraz na stronie biegu: www.polmaratongrodzisk.pl