II Bieg Filmowy w Wałczu

[singlepic id=9 w=320 h=240 mode=watermark float=left]W ubiegłym roku miałem przyjemność startowania w I Biegu Filmowym w Wałczu. W mojej ocenie bardzo dobrze zorganizowana impreza, połączona z festynem i dużą ilością atrakcji dla całej rodziny. Trasa prowadziła częściowo przez ulice Wałcza, ścieżki wzdłuż jeziora przez most wiszący i las. Jest to bardzo fajna trasa licząca sobie 9999 metrów. Dzień był bardzo gorący, ale na szczęście organizatorzy ustawili dwa punkty odżywcze. Na mecie czekał tłum kibiców gorąco dopingujących do samego końca do ostatniego zawodnika. Na uczestników czekały bardzo ładne medale.

Udało mi się dzisiaj skontaktować z Panem Pawłem Januszewskim – organizatorem biegu, który poinformował mnie, że druga edycja biegu odbędzie się 22 lipca 2012 w samo południe.

 

W ubiegłym roku opłata startowa w pierwszej turze wynosiła 20 zł, w drugiej 30 zł, w trzeciej 40 zł, a w dniu biegu 50 zł.

 

Mam świadomość, że odległość z Poznania do Wałcza może wydać się zaporowa jednak klimat i duch imprezy jest wart dwóch godzin w samochodzie.

 

Zapisy jeszcze się nie rozpoczęły, jednak jak tylko się rozpoczną to poinformujemy o tym.