II Wyścig po Uśmiech już 1 czerwca!!

wyscig2014_cover1

Już pierwszego czerwca w Puszczykowie wystartuje II Wyścig po Uśmiech. Jest to bieg uliczny na nietypowym dystansie 8 kilometrów, a trasa prowadzi uliczkami Puszczykowa.

Pierwsza edycja Wyścigu odbyła się 8 września 2013 na Torze Poznań. Biegacze z całej Wielkopolski ścigali się na dystansie 8km. Uczestnicy mogli liczyć nie tylko na profesjonalną organizację, ale przede wszystkim na uśmiechniętą atmosferę, która podobała im się najbardziej.

Podobnie będzie w tym roku, Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji nie tylko dla biegaczy ale również dla najmłodszych w końcu 1 czerwca to dzień dziecka.

Bieg główny wystartuje o godzinie 14:00. Limit wynosi 300 osób, a zgłoszenia juz są przyjmowane. Opłata startowa na bieg wynosi 35 zł. Każdy z uczestników, otrzyma imienny medal.

Zgłaszać do biegu można się tutaj: Zgłoszenia Wyścig po Uśmiech

Biegi młodzieżowe adresowane dla dzieci z roczników 1999 – 2000. Odbędą się na dystansie 3 kilometrów. Limit uczestników wynosi 25 osób, nie ma opłat startowych, czas będzie mierzony z pomocą chipów, a na mecie będą czekały medale.

Zapisy na biegi młodzieżowe: Zgłoszenia biegi młodzieżowe

Biegi dziecięce rozpoczną się od godziny 13:00 i rozgrywane będą w następujących kategoriach:

  • roczniki 2001 – 2004, dystans 600 m
  • roczniki 2005 – 2008, dystans 300 m
  • roczniki 2009 i mniej, dystans: 150 m (możliwy bieg razem z rodzicami)

Limit uczestniczących dzieci wynosi 25, nie ma opłat startowych. Organizatorzy przygotują nagrodę dla pierwszej trójki na mecie, a wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale. Zgłoszenia dzieci przyjmowane są pod adresem mailowym: sabina.zielinska@poczta.fm

Otrzymaliśmy od Organizatora biegu jeden bezpłatny pakiet na ten bieg, który będzie do wygrania w najbliższą niedzielę!!

Więcej o biegu w naszym kalendarzu: II Wyścig po Uśmiech oraz na stronie biegu: www.ptspuszczykowo.pl