Sprzęt

[singlepic id=422 w=320 h=240 float=left]Zaprosiliśmy do współtworzenia naszej strony najlepszych znanych nam Wielkopolskich specjalistów w dziedzinie sprzętu do biegania. Ekipa Świata Biegacza zgodziła się wesprzeć naszą stronę i od 1 maja 2013 współtworzyć ją wspólnie z nami.

Sklep Świat Biegacza stał się jednocześnie naszym Partnerem Technicznym, dzięki czemu otrzymaliśmy dostęp do najnowszych technologi, o których będziemy pisać i prezentować je na naszej stronie.

Świat Biegacza, którego właścicielem jest świetny biegacz Marcin Fehlau,  powstał w 2007 roku i od początku cechował się najwyższą jakością oferowanego asortymentu oraz bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem sprzedawców. Obecnie sklep posiada w ofercie produkty najlepszych światowych marek takich jak Asics, New Balance, Saucony czy Mizuno. Prócz butów i ubrań w sklepie można kupić sprzęt monitorujący nasze treningi, odżywki i żele jak również oferuje wsparcie trenerskie, które prowadzi osobiście Marcin Fehlau.

Już niedługo na stronie znajdziecie szereg porad dotyczących zasad doboru obuwia czy ubrania, jak się ubrać do jakich warunków, jak dbać o swoje buty tak, aby służyły przez długie miesiące, a nawet lata. Będą również porady dotyczące doboru dodatkowych akcesoriów takich jak np: lampek czołowych, czapeczek czy bielizny.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące sprzętu to już dziś możecie do nas śmiało je podsyłać, będziemy odpowiadać najszybciej jak to będzie możliwe!!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Protected by WP Anti Spam