Oferta reklamowa

Oferujemy możliwość reklamowania usług i produktów przeznaczonych dla biegaczy oraz innych sportów, jednak muszą ona zawierać w sobie elementy biegowe.

Istniej możliwość reklamy imprez biegowych oraz przeprowadzenie przez redakcję testów produktów przeznaczonych dla biegaczy oraz triathlonistów.

Nie publikujemy reklam niezwiązanych z bieganiem!! I nie ma od tego wyjątków.

Reklama sklepów

Oferujemy możliwość umieszczenie reklamy sklepu lub produktów oferowanych przez sklepy.

Reklama usług oraz produktów dla biegaczy

Oferujemy możliwość publikacji reklamy na naszej stronie usługodawcom kierującym swoją ofertę do biegaczy, a z zwłaszcza do biegaczy z Wielkopolski. Istnieje również możliwość umieszczenia reklamy produktów dedykowanych dla biegaczy.

Reklamy umieszczamy tylko na zasadzie flat fee, czyli stałe wyświetlanie w określonym okrasie czasu. Wykupione miejsca na dany czas reklamodawca otrzymuje na wyłączność.

Reklama biegów

Zachęcamy do skorzystania z naszego patronatu, szczegóły dostępne są tutaj: Patronat PoznanBiega.pl

Jeśli z jakiś względów patronat jest nie możliwy lub to za mało, oferujemy możliwość umieszczenia reklamy w postaci banerów (tak jak wyżej). Reklamy biegów umieszczamy na okres max 3 miesięcy licząc do dnia rozegrania biegu.

Testy produktów

Oferujemy możliwość przeprowadzenia testów produktów przeznaczonych dla biegaczy, które zostaną opisane i przedstawione w sposób obiektywny.

Ceny i zasady wyświetlania banerów ustalane są indywidualnie.

Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Protected by WP Anti Spam