7 Poznań Półmaraton już za 68 dni!!

[singlepic id=734 w=300 h=240 float=left]Dokładnie 68 dni pozostało do wystrzału z pistoletu startowego, który pozwoli ruszyć biegaczom na tresę 7 Poznań Półmaratonu.

7 Poznań Półmaraton bez wątpienia będzie największym biegowym wydarzeniem w Wielkopolsce i z pewnością panująca atmosfera będzie niepowtarzalna, podobnie jak w poprzednich latach.

Z jednej strony 10 tygodni, a właśnie dokładnie tyle pozostało, to sporo czasu z drugiej to idealny moment, aby zacząć się przygotowywać do pokonania dystansu 12,097 km. Jeśli jeszcze się wahaliście czy wystartować w poznańskim półmaratonie to najwyższy czas, aby podjąć decyzje i to z dwóch powodów.
Pierwszy to fakt, że właśnie 10 tygodniowy okres przygotowań, nie tylko treningowych to optymalny czas na przygotowanie naszego organizmu do nie małego wysiłku jakim jest pokonanie trasy półmaratonu.
Drugi to fakt, że właśnie licznik zgłoszeń pokazał niemal 6000 zgłoszeń, z czego już ponad połowo opłaciła swój start w biegu. Limit na 7 Poznańskim Półmaratonie wynosi 7000 biegaczy.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są tutaj: Zgłoszenia 7 Poznań Półmaraton

Trasa półmaratonu nie uległa zmianie i będzie przebiegać następująco: